Alavis Duoflex

Neohodnoceno
 
 

ALAVIS™ Duoflex se podává při celé řadě pohybových problémů, odstraňuje zánět a bolestivost a působí na regeneraci kloubních chrupavek.

Dostupnost Momentálně nedostupné
1 129 Kč    
Kód produktu 31680
Značka Alavis
Kategorie Vitamínové doplňky Alavis
 

Popis produktu

ALAVIS™ Duoflex se podává při celé řadě pohybových problémů, odstraňuje zánět a bolestivost a působí na regeneraci kloubních chrupavek.
Uplatňuje se zejména při artritidě – zánětlivý proces probíhající v kloubech v důsledku rozpadu chrupavky, systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Zlepšuje kvalitu synoviální tekutiny chránící klouby a udržuje tak jejich pružnost a pohyblivost – působí jako lubrikant kloubů.


Látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Duoflex:
Celadrin™, Glukosamin sulfát


Celadrin™
Celadrin™ je patentově chráněná látka, která obsahuje derivát cetylu a směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Celadrin™ spojuje dvě látky mající protizánětlivé účinky, které inhibují 5-lipooxigenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě zhoršují. Celadrin napomáhá vyššímu využití a vstřebání chondroprotektivní látky glukosamin sulfátu, a tím dochází k lepší a efektivnější výživě kloubních chrupavek.


Glukosamin sulfát
Glukosamin sulfát tvoří přirozenou součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zabezpečuje správnou funkci chrupavky, její pevnost, pružnost a odolnost. Mechanizmus účinku spočívá v chondroprotek­tivním (chrupavku chránícím) působení. Účinek zahrnuje zmírnění kloubních obtíží, zlepšení pohyblivosti a zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubů.


ALAVIS™ Duoflex doporučujeme podávat:
- pro potlačení zánětu a bolesti kloubů
- pro zlepšení pohyblivosti kloubů a zvýšení jejich lubrikace
- na regeneraci kloubních chrupavek a tkání
- zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek
- prodloužení aktivního věku koně


Obsah účinných látek v 1 kg:
Celadrin – 193 g
Glukosamin sulfát – 542 g


Dávkování:
Pro koně o hmotnosti 500 kg 3 odměrky denně.


Způsob použití: Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování do jadrného krmiva či melasy. Přípravkem ALAVIS™ Duoflex lze navázat na podávání přípravku ALAVIS™ Celadrin pro koně.
Délka užívání: Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.
Náš tip pro dlouhodobé podávání: ALAVIS™ Duoflex + ALAVIS™ MSM – tuto kombinaci doporučujeme pro dlouhodobé podávání u koní s chronickými problémy pohybového aparátu. Společné podávání zajišťuje regeneraci kloubních chrupavek, zlepšení jejich lubrikace, regeneraci a relaxaci svalů a zpevnění vazů a šlach, které zpevňují celý pohybový aparát.
Velikost balení: 387 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: