ALAVIS SHELBY PRO KLOUBY 60 kapslí

Neohodnoceno
 

Shelby Pro klouby je určený k regeneraci pohybového aparátu psů.

Dostupnost 3 - 5 dní (1 ks)
320 Kč    
Kód produktu 1508486794
Značka Alavis
Kategorie PSI
 

ZDROJ KVALITNÍHO ČISTÉHO KOLAGENU

Shelby Pro klouby je určený k regeneraci pohybového aparátu psů.
Shelby Pro klouby obsahuje denaturované kolageny v nejvyšší kvalitě značek Collyss® a Cartidyss® získávaných z mořských živočichů a nativní nedenaturovaný kolagen získávaný z kuřecích chrupavek.

Účinné látky v 1 kapsli:
Collyss® – hydrolyzovaný kolagen typu I....... 20 mg
Cartidyss® – hydrolyzovaný kolagen typu II.. 20 mg
Nativní kolagen typu II...........­.............­.............. 20 g
Vitamin C............­.............­.............­.............­......... 20 mg
Chondroitin sulfát.......­.............­.............­.............. 7,9 mg
Glukosamin sulfát.......­.............­.............­............. 4,3 mg
Kyselina hyaluronová..­.............­.............­............. 0,8 mg

Pomocné látky: stearan hořečnatý, modikovaný škrob, želatina
Collyss® – kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.
Cartidyss® – kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.
Nativní kolagen typu II – získávaný z kuřecí chrupavky. Jedná se o nedenaturovanou formu kolagenu zachovávající strukturu trojšroubovice.
Vitamin C – je potřebný pro metabolismus aminokyselin, zejména aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu, které jsou velmi důležité pro syntézu kolagenu. Vitamin C dále hraje neopomenutelnou roli při vývoji kostí a chrupavek. Nedostatkem vitaminu C dochází k menší pevnosti kolagenních vláken nejen v chrupavce, ale i ve vazech a šlachách. Vitamin C dále podporuje vstřebávání železa a podporuje tvorbu bílých krvinek, které hrají významnou roli v imunitě a svým antioxidačním účinkem chrání buňky organismu.
Chondroitin sulfát – je důležitou součástí mezibuněčné hmoty kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku a zajišťuje její pružnost. Chondroitin sulfát dále podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.
Glukosamin sulfát – hraje významnou roli v metabolismu chrupavky a je jednou ze základních stavebních složek kloubní chrupavky. Podporuje chondrocyty (buňky chrupavky) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou a zpomaluje rozvoj degenerativních změn chrupavky.
Kyselina hyaluronová – je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty a synoviální tekutiny v kloubech, kde díky svým viskoelastickým vlastnostem plní funkci lubrikantu a tlumiče nárazů. Čím vyšší je koncentrace kyseliny, tím lepší jsou viskoelastické vlastnosti synoviální tekutiny a dochází k lepší lubrikaci kloubů a výživě chrupavek. Podávání kyseliny hyaluronové normalizuje vlastnosti kloubní synoviální tekutiny, působí proti degeneraci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.

Dávkování:

Hmotnost psa: Denní dávka
1–10 kg 1/2 kapsle
10–25 kg 1 kapsle
25–45 kg 2 kapsle
45 a více kg 3 kapsle

Způsob použití: Kapsle se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy zvířete či s malým kouskem potravy. Kapsli je možné rozdělat a obsah smíchat s vodou či s malým kouskem potravy.
Číslo šarže a datum spotřeby: Uvedeno na krabičce a na blistru.
Upozornění: Skla­dujte na suchém místě při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí.
Velikost balení: 60 kapslí.
Výrobce: Patron ca, s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.