PRUT KAMASAKI THUNDER PLUS 3,50M 50-100G teleskop

2 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
 

akce 395kč

Dostupnost Momentálně nedostupné
395 Kč    
Kód produktu 36116
Značka kamasaki
Kategorie Pruty,lepící pásky ,samolepky
Záruka 2 roky
 
PRUT KAMASAKI THUNDER PLUS 3,50M 50-100G
eleskopický prut Kamasaki Thunder Plus 3,50m 50-100g – Thunder Plus je kompozitní teleskopický prut dostupný v příznivých cenových kategoriích. Použití materiál dokáže tolerovat začátečnické chybičky, proto jde o sérii doporučenou i pro začátečníky. Jeho vrhací zátěž 50-100 gramů pohodlně pokryje potřeby klasického lovu ze dna. Kovový držák navijáku a klouzavé očko podporují jeho výhodné vlastnosti a masivnost.
Teleskopický prut Kamasaki Thunder Plus 3,50m 50-100g
Firma Kamasaki nabízí řadu produktů s příznivým poměrem ceny a kvality, který doplňuje i tento univerzálně použitelný teleskopický prut.
Thunder Plus je kompozitní teleskopický prut dostupný v příznivých cenových kategoriích. Použití materiál dokáže tolerovat začátečnické chybičky, proto jde o sérii doporučenou i pro začátečníky.
Oproti oblíbenému základnímu modelu dostal Thunder Plus zesílený kovový držák navijáku zaručující potřebné držení během zdolávání. Disponuje klouzavým očkem napomáhajícím během zdolávání.
Jeho vrhací zátěž 50-100 gramů pohodlně kryje potřeby klasického lovu ze dna.
Doporučená velikost navijáku k prutu je rozměr 5-600, třeba i s volnoběžnou brzdou, jako kompaktní alternativa i k lovu dravých ryb.
Doporučený produkt pro začátečníky, ale i k rybářům vyhledávající teleskopické pruty s výborným poměrem ceny a kvality.
Nejmodernějšími kompozitními technologiemi vyrobené pruty jsou dokonale vhodné k lovu s kaprovou montáží. Odolný materiál dobře zvládá na kamenitých březích neodvratitelné nárazy, ale i zátěž při zdolávání velkých ryb.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: