KAMASAKI RYBÁŘSKÝ PRUT SUPER CARP Kamasaki 3,6m 3,5l 3 díly za 590kč váha 485g přepravní 127cm

Neohodnoceno
 
Akce Tip Efekt lupa
 

KAMASAKI RYBÁŘSKÝ PRUT SUPER CARP Kamasaki
3,6m 3,5l 3 díly za 590kč váha 485g přepravní 127cm

Dostupnost Momentálně nedostupné
590 Kč    
Kód produktu 34529
Kategorie Pruty,lepící pásky ,samolepky
Záruka 2 roky
 
Kompozitní karbonové pruty znamenají přechod mezi pruty vyrobenými na bázy uhlíku a prty ze skelných vláken. Jejich podstatou je, aby využily přednosti obou základních materiálů. Výsledkem je řada prutů, které jsou lehčí a pevnější, jako pruty ze skelného vlákna a odolnější proti vnějším fyzikálním vlivům jako karbonové pruty.
 
Podobrobně jako na jiných boilies prutech, které jsou speciálně vytvořené na dosáhnutí na vzdálená místa jsme naistalovali delší rukojeť, která má přesně definovanou délku a tím pomáhá při úspěšném náhozu a zdolávání. Na konci rukojeti vytvořená duplonová koncovka, které ulehčí umístění prutu na rod-pode. Ani při výrazném a rychlém záběru nedovolí vyklouznutí prutu z gumové vidličky.
 
Na prut byl aplikovaný nejčastejši používaný šroubovitý držák navijáku. Jeho několik desetiletí trvající oblíbenost spočívá v jednoduchosti a spolehlivé konstrukci. Na připevnění navijáku slouží dvě umělohmotné části, z kterých je jednu možné připevněnit rozměrnou maticí.
 
Takzvaný SIC (sicílium- karbid) očka byly od začátku typické pro pruty nejvyšší kategorie. V současnosti s vývojem technologií jsou používané v širším okruhu. Díky nadprůměrné odolnosti proti opotřebení a vysloveně malé hmotnosti, se staly jedním z nejoblíbenější typů pro výrobce prutů.
Hmotnost 18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: