prut carp hunter long boilies spodní 50mm oko 3 díly 3,6m 3,5libry

42 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
 

Dynamické tuhnutí prutu zabezpečuje rychlé a efektivní vstřebávání sil a tím minimalizuje šanci na ztrátu úlovku.

Dostupnost Vyprodáno
590 Kč    
Kód produktu 1518110986
Značka Krmiva Konárovice
Kategorie PRO RYBÁŘE
Záruka 2 roky
 

Moderně vypadající a elegantní prut EnergoTeam Long Část, každým svým prvkem splňuje vysoké požadavky na nahazování na velké vzdálenosti. Pružný prut z karbonu IM10 dokáže dynamicky a pružně jako prak dostat montáž na místo určení.

Odlehčené velké a oděru vzdorné SIC očka, které jsou na prutu vyvázané se strojařskou přesností, dokáží skoro bez odporu propouštět vlasec. Kovová zátka na konci prutu je vyrobená v nejnáročnějším provedení a kovové sedlo navijáku propůjčuje tomuto mimořádnému prutu exkluzivní vzhled. Rybářské pruty akce ,,B" během zdolávání i nahazování pracují hlavně v horní třetině. Těší se velké oblibě i přesto se s nimi dá nahazovat veli přesně. Výborně se hodí na použití ve stísněných podmínkách. S kaprařskými pruty vyrobenými z karbonového materiálu IM10 můžeme úspěšně lovit ryby z břehu i ze člunu.

Dynamické tuhnutí prutu zabezpečuje rychlé a efektivní vstřebávání sil a tím minimalizuje šanci na ztrátu úlovku. Osazený je charakteristickou rukojetí pro kaprařské pruty, která má čisté linie a elegantní provedení. Přesně definovaná délka napomáhá k efektivitě náhozů a zdolávání. Část rukojeti z duplonu ulehčuje umístění prutu na rod pod. Ani při náhlém záběru na nakloněném rod-podů nedovolí prutu vyklouznout z vidliček.

Na tento typ prutu se nejčastěji montuje závitové sedlo navijáku. Popularita tohoto modelu používaného pro desetiletí tkví v jeho jednoduchosti a spolehlivé konstrukci. Na osazení navijáku slouží dvě objímky s plastovou vložkou, z kterých jedna je zajištěná velkou maticí. V současné době roste poptávka po výbavě na dlouhé nahazování. Takové pruty musí všemi svými prvky sloužit dlouhým náhozům. Vodící očka jsou použití v co nejmenším počet a mají větší průměr, čím je umožněný průchod vlasce, skoro bez odporu. Tato kombinace vlastností umožňuje lov i do této doby nedostupných vzdálenostech.

Při prutech s akci "C" pracují během zdolávání nejméně 2/3 prutu, proto velmi dobře pohlcují a rozkládají vznikající zátěž, díky čemu účinně otupují výpady ryb, takže můžeme říci, že dokonale unavý ryby, čím minimalizují hrozbu vyříznutí háčku.

 

Kompozitní karbonové pruty znamenají přechod mezi pruty vyrobenými na bázy uhlíku a prty ze skelných vláken. Jejich podstatou je, aby využily přednosti obou základních materiálů. Výsledkem je řada prutů, které jsou lehčí a pevnější, jako pruty ze skelného vlákna a odolnější proti vnějším fyzikálním vlivům jako karbonové pruty. Podobrobně jako na jiných boilies prutech, které jsou speciálně vytvořené na dosáhnutí na vzdálená místa jsme naistalovali delší rukojeť, která má přesně definovanou délku a tím pomáhá při úspěšném náhozu a zdolávání. Na konci rukojeti vytvořená duplonová koncovka, které ulehčí umístění prutu na rod-pode. Ani při výrazném a rychlém záběru nedovolí vyklouznutí prutu z gumové vidličky. Na prut byl aplikovaný nejčastejši používaný šroubovitý držák navijáku. Jeho několik desetiletí trvající oblíbenost spočívá v jednoduchosti a spolehlivé konstrukci. Na připevnění navijáku slouží dvě umělohmotné části, z kterých je jednu možné připevněnit rozměrnou maticí. V současnosti se kladou stále větší nároky na výstroj na daleké náhozy. Při takovém prutě musí dokonale spolupracovat všechny jeho prvky. Přes co možná nejmenším počtu používaných oček velkých rozměrů probíhá šńůra skoro bez odporu, čím umožňuje dosáhnout doposud nedosáhnutelné vzdálenosti.

 

délka: 3,60 m

počet dílu: 3

vrhací zátěž: 3,5 lbs

přepravní délka: 126 cm

hmotnost: 380 g

Hmotnost 18 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora 6.10.2021 12:04
Za tu cenu spokojenost
Odpovědět
TH Avatar autora 16.9.2021 15:50
Prut absolutní top vytazeno mnoho ryb doporučuji
Odpovědět
M Avatar autora 1.4.2020 12:07
Pruty mám už přes rok a super
Odpovědět
LP Avatar autora 17.8.2019 13:15
Používám asi 3 měsíce , chytl jsem na ně kapry okolo 17kg ,krásná akce , daleké odhozy, za tu cenu paráda . Doporučuji
Odpovědět
M Avatar autora Raketa 20.5.2019 19:15
Dobrý den je tento prut vhodný pro krmení raketou? Děkuji za odpověď
Odpovědět
MJ Avatar autora Doporucuju 29.12.2018 21:49
Tento prut doporucuji, pouzivam ho vice jak pul roku a zatim nezklamal. Doporucuju
Odpovědět
AB Avatar autora 14.5.2019 17:37
S těmito pruty jsem zahájil sezónu 2019 a skvěle se na ně chytá.