CARP EXPERT PLUS - pouzdro na pruty 160cm červeno černé

3 hodnocení
 
 

Carp Expert Plus pouzdro na prut v provedení s 3 příčkami dokonale vyhovuje při přenášení třeba i 6 kusů rybářských prutů.

Dostupnost Vyprodáno
690 Kč    
Kód produktu 1519642031
Kategorie PRO RYBÁŘE
Záruka 2 roky
 

 

Adekvátní skladování a přenášení rybářských prutu prodlužuje životnost výbavy o roky. Nemluvně o všech těch poškozeních, které vznikají z naší nepozornosti. Pouzdro je vyrobené z plátnového materiálu dobře známého při výrobě outdoorových výrobků. Je voděodolný, proto chrání naši výbavu při menších deštích, odolný proti zátěži, výrobky z něho můžeme používat roku, třeba i desetiletí. Přitom se lehce čistí, co si přiznejme, není na škodu a při přípravě na rybaření, nebo při návratu domů.

Carp Expert Plus pouzdro na prut v provedení s 3 příčkami dokonale vyhovuje při přenášení třeba i 6 kusů rybářských prutů.

Můžeme toho dosáhnout tehdy, jak do jedné přihrádky umístěné prutu mají navijáky v rozdílných vzdálenostech od konce prutu. Samozřejmě, optimální je, když se do přihrádek umístí 1-1 rybářský prut, tehdy úplně minimalizujeme poškrábání, tření

Jeho použití dělá pohodlnější dva kusy ramenních popruhů, které oceníme hlavně tehdy, pokud je naše rybářské místo ve větší vzdálenosti od auta

Na pouzdro se dostal už dobře známý kvalitní zip od Carp Expert, který když používáme s potřebnou obezřetností, může nám sloužit roky!

<p

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: