KAMASAKI NAVIJÁK THUNDER RUNNER 6000

10 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
 

1 kus akce 390kč 

 

 

KAMASAKI NAVIJÁK THUNDER RUNNER 6000

Dostupnost Skladem
Varianta
390 Kč    
Značka Energofish
Kategorie Navijáky,mazivo,zdolávací pás
Záruka 2 roky
 
Velmi kvalitní naviják s volnoběžnou brzdou na klasické používání!
 
Ale co znamená klasické používání?
 
- Feeder lov: k navijáku je dokonalou volbou tradiční 360 feederový prut. Z cívky, se skoro 60 mm průměrem, lehce běží vlasec i tehdy, pokud prut disponuje menším prvním očkem. Dokonalý brzdový systém můžeme nastavit jemně, neklouže. Tyto vlastnosti jsou v jeho kategorii jedinečné.
 
- Kaprařina: naviják disponuje masivním vyhotovením, čem napovídá i jeho mírně vyšší hmotnost. Vytváří dokonalý pár s 2,75 -3lb prutem vstupní kategorie. Na cívku dokážeme navinout z 0,35 mm vlasce 230 metrů.
 
- Klasický lov ze dna, lov dravců: Při těchto metodách je nejdůležitější spolehlivost, nikdo nemá rád, když ho během rybaření zradí výbava. Kamasaki Thunder Runner nás nezradí, to si můžeme být jistí. Jeho 4 mm hrubá ocelová osa odolá i větším zatížením.
 
Kromě toho plynulý chod navijáku zabezpečují 2 ložiska. Disponuje převodovým poměrem 5,2:1, abychom dokázali koncové montáži poskytnou potřebnou rychlost. Tělo a cívka navijáku je vyrobena z kvalitního grafitu, který je dělá odolným.
 
Kdo chce vynikající naviják vstupní kategorie za dostupnou cenu, ten ať si vybere Kamasaki Thunder Runnert, NEBUDE ZKLAMANÝ!
Naviják s velmi oblíbeným grafitovým tělem. Díky tomuto materiálu ho charakterizuje odolností a malá hmotnost zaručující pohodlné používání.
 
Na naviják se dostala oblíbená cívka, která tvarem může navázat na tradiční, na trhu přítomná už několik desetiletí.
 
Zapnutím volnoběžné brzdy, která se nachází v zadní části navijáku, dokáží ryby stáhnout vlasec z cívky. Toto má důležitý úkol především v noci při lovu dravých ryb. Tvrdostí této brzdy můžeme regulovat maticí v zádní části navijáku. Důležité je, že při zdolávání musíme používat hlavní brzdu. Pro zdolávání není volnoběžná brzda vhodná, příliš velká zátěž může poškodit naviják. Při záseku musí být bojová brzda ve vypnutém stavu, protože může dojít k odmotání velkého množství vlasce, co může být příčinou vznikání velkého počtu uzlů. Navijáky s volnoběžnými brzdami jsou stále více populárnější. V současné době používá tento univerzální typ navijáků i zastánci klasického lovu ze dna a feederu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: