ARNO NAVIJÁK BLUE METAL 7000 Arno

6 hodnocení
 
Akce Tip Efekt lupa
 

ARNO NAVIJÁK BLUE METAL 7000 Arno

7000 3 Přední brzda 4.1:1 Grafit + kov Hliník 0.40 mm / 335 m 716 g  
Dostupnost Objednáno
590 Kč    
Kód produktu 33962
Značka Kamasaki
Kategorie Navijáky,mazivo,zdolávací pás
Záruka 2 roky
 

Arno Blue Metal 7000 naviják

Pro všechny produkty značky Arno platí, že disponují příznivým poměrem ceny a kvality. Tato verze poskytuje vhodnou alternativu i pro začátečníky.

I tento univerzálně použitelný Blue Metal černé barvy velikosti 7000 a přední brzdou rozšiřuje segment navijáků.

V každém počasí pohodlné držení zabezpečující kovová klička se připojuje k tělu navijáku, co v kombinaci s převodovým poměrem 4.1:1 zaručuje nekompromisní používání, ať je řeč o jakékoliv montáží větší hmotnosti.

Hliníková cívka je naplněna čirým monofilem, který je odolný proti přetržení, proto nemusíme mrhat časem výběrem vlasce a jeho navíjením.

S přední, adekvátně precizní brzdou instalovaný naviják bude zvládat i rybaření s těžšími olovy, na silnějších kaprařských, heavy feeder i na sumcových prutech.

Nezávisle od zkušenosti doporučený naviják je dobrou volnou i pro ty rybáře, kteří se jen seznamují s rybolovem, nebo hledají naviják s příznivou cenou. Díky přední brzdě je naviják univerzálně použitelný.

 

Při zdolávání velkých ryb je důležité, aby se brzdný systém navijáku neopotřeboval, proto to může vést až k přetržení vlasce a ztrátě ryby. Na tento naviják se dostala brzda odolná proti opotřebení z kvalitního materiálu, kterou je potřebné nastavit ještě před začátkem lovu v závilosti na nosnosti vlasce návazce a tvrdosti prutu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: