RED ROB KLASIK - 100% 500g

Neohodnoceno
 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Vysoce atraktivní, čistý, přírodní, tepelně upravený, kořenící přípravek, speciálně vyvinutý a upravený pro sportovní rybolov.

Dostupnost Skladem
Varianta
255 Kč    
Značka Návnady
Kategorie Dipy , boostery,obalovačky,moučky,řasy,betain,aroma
 

Speciálně upravený a vyladěděný kořenící přípravek pro ryby.

 

  • Charakteristika:  NEŘEDĚNÁ, přírodní, jemně mletá, velmi aromatická kořenící směs z extrudovaných semen tropických rostlin, směsi červeného koření a přírodního červeného barviva na bázi karotenoidu - canthaxanthinu. Neobsahuje anorganická barviva !
    Má charakteristickou, velmi výraznou, příjemnou vůni a velmi sytě červenou barvu. 

Směs koření Red Rob Klasic je ve špičkové kvalitě určené výhradně pro sportovní rybolov! Svou účinností i vzhledem může připomínat anglický výrobek Robin Red, ale jde o českou výrobu. 

 
  • Použití: Velmi oblíbená a neméně účinná přísada do jakýchkoliv směsí, těst a výrobků pro ryby. I v malé koncentraci na něj ryby velmi dobře reagují! Vynikající také pro zimní a jarní období a pro chladnější vodu!  Vždy hermeticky (neprodyšně) zabalte. Nesmí zvlhnout !

Skladování a spotřeba: Skladujte v PVC obalech, hermeticky uzavřených, v suchu, temnu mimo sluneční záření, při teplotě do 18 °C. Spotřebujte max. do 12 měsíců od zakoupení.

  • Dávkování: Dle vašich nároků na intenzitu vůně a barvy. Protože jde o silný, přírodní extrakt, reagují na něj ryby velmi dobře i v menší koncentraci. Orientačně:  50 - 150 g  na 1 kg směsi. Spíše dle svých osobních zkušeností!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: