OBALOVACÍ GEL 250 g

1 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Novinka 2020. Vysoce přilnavý, pružný gel, obsahující koncentrované, snadno rozpustné ( hydrolyzované ) suroviny, se specifickým složením pro každý druh, který je shodný s danou řadou. Těsto velmi dobře přilne a drží na suchém boilies či peletě. Ve vodě se téměř nerozpouští, jen se vyluhovávají obsažené látky a suroviny, které velmi rychle zvyšují vnadící účinek nástrahy. Zároveň se i prodlužuje její doba rozpustnosti.

Dostupnost Skladem
Varianta
125 Kč    
Kategorie Dipy , boostery,obalovačky,moučky,řasy,betain,aroma
 

! Snadná aplikace a vynikající vnadící účinek i v chladnější vodě !

 

  • Charakteristika: Vnadící gely mají svou surovinovou podstatu v boilies dané příchuťové řady. Směs je však velmi jemná a obsahuje z velké části koncentrované, snadno rozpustné ( hydrolyzované ) suroviny. Tato směs je speciálně upravena tak, aby byla trvale elastická a velmi přilnavá k suchým povrchům. Vytváří tak tužší, pružný, tvárný a lepivý gel, který se snadno obaluje na boilies nebo peletu.
Gelové obalovací těsto je ve vodě soudržné, rosolovité konzistence, nerozpadá se a neolupuje se samovolně z nástrahy. Použitím Obalovacího gelu urychlíte a zesílíte vnadící efekt nástrahy a hlavně také prodloužíte její životnost (rozpad) ve vodě až na dvojnásobek. Účinnost však umí velmi výrazně zkrátit hojná přítomnost bílé ryby, což je třeba zohlednit při rybolovu.
  • Použití: Obalovacím gelem se obalují nástrahy ( boilies nebo pelety s dírkou ). Gely jsou účinné jak v chladnějším, tak i teplejším období, díky vysokému obsahu rozpustných látek a instantních surovin. 

Skladování a spotřeba:  Skladujte max. do 20 °C. Trvanlivost v dobře uzavřeném obalu při pokojové teplotě je cca 6 měsíců. Pozor! ...cizorodé látky ulpělé na gelu při jeho používání, mohou způsobit jeho brzké plesnivění. Spotřebujte nejlépe do konce rybolovné sezóny a další rok si kupte zase čerstvý.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: