Boilies - CALYPSO - Ø 12 mm, 500g

3 hodnocení
 
Novinka Tip Efekt lupa
 

Boilies - CALYPSO - Ø 12 mm, 500g

Naše nejprodávanější boilies! S přírodním, červeným kořením a česnekem. Velmi kvalitní a účinné především v chladné vodě do 20 °C - včetně zimních měsíců !

Dostupnost Momentálně nedostupné
139 Kč    
Kód produktu 30801
Značka Návnady
Kategorie Boilies,extrudy,boilies v dipu
 

Boilies s červeným kořením, Robin Redem a česnekem

! Perfektně chytá na jaře a na podzim !

 

  • Obsahuje: 18 druhů velmi kvalitních, středně až hrubě šrotovaných surovin. Základem jsou extrudované (upravené "šokovým" teplem) a pařené suroviny.Tepelně upravené suroviny mají intenzivnější přirozené aroma, vysokou stravitelnost, mnohem lépe uvolňují své přirozené aromatické látky a jsou tak velmi atraktivní pro ryby.

Dále směs obsahuje: Hydrolyzovaný hovězí protein, enzymaticky upravená játra, rybí protein, soubor esenciálních aminokyselin, vaječnou bílkovinu, mléčnou bílkovinu, kvasnice, 4 druhy olejnatých semen vč. konopí a nigeru, lososový olej, pravý česnek, směs červených druhů koření, včetně oblíbeného Robin Redu.

 
  • Charakteristika:  Jde o boilies pro tzv. "rychlé chytání" tedy pro ty, kdo chtějí chytat aktivně, a ne jen čekat dlouhé hodiny bez záběru na trofejní rybu. Je vynikající i na závody v lovu ryb odzkoušeno s velkým úspěchem našim vlastním týmem! 
Jedná se o vysoce kvalitní a surovinově bohatý typ boilies, navazující na výrobky kořeněné řady Calypso, s přídavkem dobře stravitelných, škrobnatých surovin, natrávených bílkovin a olejů s vysokým podílem nenasycených masných kyselin (tzv. Omega 3 a 6), které jsou přirozenou složkou rybího masa. Ve vodě pak tyto boilies vnadí nejen svými lehce stravitelnými surovinami, ale také natrávenou bílkovinnou složkou, obsahující přírodní organické kyseliny, obsažené v rozkládající se potravě ve vodě. Tato kombinace je pro ryby velmi atraktivní, což nám potvrzují naše vlastní zkušenosti a úspěchy u vody. Boilies jsou pařené v páře, takže nedochází k výluhu lehce rozpustných surovin. Jako pojivová složka jsou použity vejce. 
 
V chladnější vodě vydrží i více jak 5 hodin, v teplém období 3-4 hod. Doba rozpustnosti však hodně záleží na teplotě vody, a hlavně aktivitě bílé ryby! Pozor, pokud je jich ve vodě moc, "ozobou" jakkoliv pevnou kuličku za třetinu času. 
Boilies mají červenou, přirozenou barvu po použitých surovinách s výraznou kořeněnou vůní. 
 
Mnohé suroviny pochází z potravinářského průmyslu!
  • Možnosti použití: Velmi účinné na chladné vodě, hlavně v podzimních a jarních měsících. Vynikající i na rychlé chytání při závodech! Perfektně na něj berou i velcí cejni! Vhodné především pro lov na feeder!  Boilies se použivají  jako chytací – nejlépe macerované a dipované, nebo jako vnadící, zde je vhodné i jako přísada do method mixu. Doporučuji k boilies 12 mm přikoupit některý z našich boosterů, které použijete pro jejich maceraci (namáčení), nebo jej obalit v některém z našich práškovém  dipu ., nebo obalovacím těstě  Výrazně tak zvýšíte rychlost vnadícího efektu a prodloužíte dobu rozpadu!

Boilies 12 mm můžete také prošít bavlnkou a chytat na něj jako na rohlíkové boilies, zavěšené přímo na háček.

  • Skladování a spotřeba: Boilies je konzervované a částečně sušené. Pokud jej chcete ještě více suché, nechte jej v prodyšném obalu na vzdušném místě ( nejlepší je přepravka na ovoce). Takto se vám boilies vysuší úplně a vydrží bez úhony po mnoho měsíců. Pak ho ale uzavřete do papírových pytlů, aby nevyprchávalo. 

    Pokud jej ale necháte dlouhodobě uzavřené v neprodyšném PVC obalu, skladujte ho při teplotě do 12 °C  a spotřebujte max. do 10 měsíců od nákupu. Pro dlouhodobé skladování dejte boilies do mrazáku. Avšak 1-4 týdenní přepravu v PVC sáčcích na rýbářských výpravach boilies přežije bez problémů i v letních dnech. Nenechávejte však boilies za okny auta při plném slunečním svitu a ještě uzavřené v PVC sáčku. Pokud jej však dobře dosušíte, vydrží i v sáčku velmi dlouho.

Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: